top of page

PÕNEVAD HUVIRINGID TTG-S UUEL ÕPPEAASTAL

IT Valdkonna Huviringid

Programmeerimine " Mängude labor"

Lapsed ( 9-11 aastat) ise loovad arvutimängud, kasutades visuaalse programmeerimise platvormid Tynker ja Scratch (ülemaailmsed,lastesõbralikud platvormid, plokkprogrameerimine). Tegemist on huviringiga, kus mänguliste tegevuste kaudu õpetatakse aru saama programmeerimise põhimõtetest, arendatakse probleemide lahendamise oskused ja- mis on väga oluline- näidatakse lastele, et programmeerimine ei ole üldse raske. Igaüks saab sellega hakkama ja osates programmeerimist saab teha palju huvitavaid asju. Ring on hea sissejuhatus IT valdkonda ja baas edasiseks tekstprogrammeerimise keelte õppimiseks.

Programmeerimine " Roblox &Minecraft "

Programmeerimise algkursus lastele vanuses 11+ MInecrafti education ja Robloxi platvormidel. Kursus algab plokk-programmeerimisest ja sujuvalt läheb üle tekstprogrammeerimisele Java/Lua keeles. Kasutades maailma tuntud mängulised platvormid Minecraft ja Robloxi õpivad lapsed põhilised programmeerimiskontseptsioonid, teevad omad mängud, animatsioonid ja lihtsad äppid.

Arvutikunst

Huviring, kus praktiliste projektide kaudu tutvustatakse lastele arvutigraafika ja graafilise disaini põhimõtted. Õpetatakse vormistama oma projektid kasutades selliseid programme nagu Photoshop, Illustrator ja Canva. See ring on mõeldud lastele vanuses 11+ Pole vaja kunstniku annet või eelnevat kokkupuudet arvutigraafikaga.

Toidu ja Gastronoomia valdkonna Huviringid

"Noor Peakokk 1" ja "Noor Peakokk 2"

Huviring, mis ühelt poolt õpetab lastele toiduvalmistamise praktilisi oskusi (lõikamine, kuumtöötlemine, külmtöötlemine, kaunistamine jne) ja teiselt poolt suunab lapsi valima tervisliku ja täisväärtusliku toitu. Huviringis lapsed valmistavad toidud, mida nad saavad hiljem valmistada iseseisvalt kodus. Tundides tutvustatakse lastele tervisliku toitumise põhimõtted, näidatakse kuidas saab teha nii, et valmistatud toit oleks tervislikum. Seletatakse ka kuidas teadus töötab köögis. " Noor Peakokk 1" on mõeldud 8-10 aastastele ja "Noor Peakokk 2" -11+ aastastele või nendele, kes juba läbis "Noor preakokk 1" kursust.

Teaduse valdkonna Huviringid

Imeline Teadus 1

Huviring on mõeldud lastele vanuses 7-10 aastat. Tegemist on põneva sissejuhatusega kaasagsesse teadusesse. Mänguliste ja praktiliste teaduskatsete sari ( üle 100 eksperimenti), mis tutvustavad lastele kaasaegse teaduse seadusi ja põhimõtteid- aine omadustest ja ehitusest kuni mikrobioloogiani. Tundides lapsed viivad ise läbi kõik eksperimendid ( kogenenud juhendaja juhendamisel). Kõik katsed on ohutud ja adopteeritud lastele.

Imeline Teadus 2

Tegemist on huviringiga, mis on mõeldud lastele vanuses 11-14 aastat, kes tahavad põneval viisil - läbi teaduskatse läbiviimist- tutvuda kaasaegse teaduse põhimõtetega ja nähtustega või süvendada oma praegusi teadmisi. Huviringis käsitletakse kaasaegse füüsika, keemia, mikrobioloogia ja meditsiini teemad. "Imeline teaduse 2" huviring on “Imelise teaduse 1" jätkukursus.

Superoskuste huviringid

Scetchnouting

Huviring õpetab lastele vanuses 11+ aastat väga huvitavat ja kasuliku tehnikat oma ideede visuaalseks väljendamiseks ja teiste inimeste ideede paremaks arusaamiseks ning meelde jätmiseks, - scetchnouting. See tehnika sobib kõigile - isegi nendele, kes arvavad, et nad ei oska joonistada. 30 tundi, kus lapsed õpivad visuaalselt mõtlema ja esitlema oma ideed paberil pliiatsiga ja markeritega- kasutades spetsiaalseid meetodid ja tehnikad.. See oskus jääb väga kasulikuks edasises elus, sest kõigile olenemata valitud erialast on vaja osata müüa oma ideed ja seletada oma mõtteid. Sketchnoutingu abil seda saab teha väga effektselt.

ROHKEM INFOT JA REGISTREERIMINE TASUTA PROOVITUNDIDELE TOIMUB SEPTEMBRI ALGUSES
bottom of page